Doprava a platba

Doručenie už v nasledujúci deň

Všetky produkty, ktoré máme na sklade, vám doručíme už v nasledujúci deň po zaplatení, resp. pripísaní celej sumy objednávky na náš účet. Ak tovar potrebujete dostať čo najskôr, odporúčame vám odoslať objednávku do 12:00 a zvoliť si online platbu alebo dobierku. Vo výnimočných prípadoch a po splnení niekoľkých podmienok vám tovar vieme pripraviť už do niekoľkých hodín od objednávky. Ak ste v časovej tiesni, kontaktujte nás.

Dostupné spôsoby dopravy
 • OSOBNÉ VYZDVIHNUTIE (zadarmo)
  Objednávku si môžete vyzdvihnúť v originálnej francúzskej cukrárni La Patisserka na Krížnej 3 v Bratislave (mapa). O uložení vašej zásielky vás budeme informovať, zvyčajne by však mala byť pripravená na mieste už v nasledujúci deň. Vyzdvihnutie je možné v pondelok až piatok od 8:00 do 20:00 a v sobotu a nedeľu od 10:00 do 20:00.
 • SLOVENSKÁ POŠTA (2,70 €/3,90 € po celom Slovensku)
  Objednávku vám doručí váš poštový doručovateľ. Ak vás nezastihne doma, v schránke vám nechá žltý lístok, s ktorým si môžete zásielku vyzdvihnúť na svojej pošte. V prípade niektorých produktov musíme vzhľadom na ich rozmery alebo hmotnosť účtovať vyššie poštovné, konkrétne 3,90 € po celom Slovensku.
 • DOPRAVA ZADARMO
  Pri objednávke nad 35 € za dopravu neplatíte. Ak by ste aj napriek tomu uprednostňovali osobné vyzdvihnutie, dievčatá v cukrárni La Patisserka vám ako poďakovanie od nás rady pripravia chutnú kávu na náš účet 😉
Približný čas doručenia vašej objednávky

Všetky objednávky sa snažíme vybaviť a odoslať čo najskôr. Napriek tomu existujú určité maximálne lehoty, ktorými sa riadime:

 • objednávka do 12:00 → doručenie v nasledujúci pracovný deň
 • objednávka po 12:00 → doručenie do 2 pracovných dní

Upozornenie: Vzhľadom na aktuálnu situáciu sa môže doba doručenia predĺžiť o 1 deň. Urobíme však maximum preto, aby sme vám objednávky odoslali čo najskôr. Ďakujeme za porozumenie!

Vhodný spôsob platby pre každého

Aby bol pre vás nákup čo najpohodlnejší, ponúkame vám hneď niekoľko spôsobov platby:

 • ONLINE PLATBA
  Za tovar zaplatíte pohodlne prostredníctvom svojej platobnej karty alebo cez internet banking. Online platby sú pre vás bezplatné a okamžité, čo urýchľuje odosielanie zásielok (nemusíme čakať na pripísanie platby na účet).
 • DOBIERKA
  Za objednaný tovar zaplatíte poštovému doručovateľovi alebo na pošte až pri preberaní tovaru. Za platbu na dobierku si účtujeme príplatok 1,00 €.
 • BANKOVÝ PREVOD
  Celkovú sumu objednávky nám pošlete jednoduchým bankovým prevodom. Objednávky odosielame ihneď po pripísaní celej sumy na náš účet.