Kto sme

TOTO je náš príbeh!

Sme v podstate obyčajná rodina. Otec prekladateľ, mama podniká v oblasti nehnuteľností. Máme dve deti – starší syn chodí do školy, mladšia dcéra je druháčka v škôlke. Vo svete plnom kriku, skorých rán a náhodných návštev hračkárstva sa teda pohybujeme už nejaký ten piatok.

Anglickú značku Rex London, ktorá tvorí gro nášho sortimentu, sme objavili v podstate náhodne – pri návšteve obchodu so suvenírmi múzea moderného umenia vo Frankfurte. Okamžite nás očarila nielen svojou nápaditosťou, ale aj premysleným dizajnom. Iné to nebolo ani so španielskym výrobcom puzzle a iných hier Londji, toho sme však objavili pri pobyte v anglickom Oxforde. A hoci nám spustenie online obchodu TOTO je super! trvalo trochu dlhšie, dnes sme veľmi radi, že výrobky týchto štýlových značiek môžeme priniesť aj vám.

Veríme, že v našom obchode nájdete niečo, čo sa vám bude páčiť alebo čo s radosťou kúpite svojim detičkám, neterkám a synovcom alebo súrodencom ako nevšedný darček.

 

Jana a Michal
zakladatelia TOTO je super!

Naša filozofia

Viesť online obchod je pre nás niečo nové, no všetko sa snažíme robiť tak, ako by sme chceli, aby fungovalo aj inde. Ak si myslíte, že to robíme správne, pochváľte nás napríklad na Facebooku. Ak by sme mali na niečom popracovať, povedzte nám o tom.

Osobný prístup

Internet dokáže byť miestami veľmi anonymný. Je pre nás preto dôležité, aby ste vedeli, že sa na nás môžete vždy obrátiť s akoukoľvek otázkou týkajúcou sa našich produktov alebo vášho nákupu. Podrobné kontaktné údaje nájdete na tejto stránke.

Plány do budúcnosti

Spustenie online obchodu bol mimoriadne dôležitý, no stále iba prvý krok. Do budúcnosti plánujeme našu ponuku rozširovať tak, aby sme vám vždy dokázali ponúknuť produkty, ktoré sú nielen kvalitné, ale aj výnimočné.